środa, 29 kwietnia 2015

Subtelny komplet

Na dobry początek chciałabym przedstawić Wam mojego ostatniego twora, którego udało mi się wreszcie wykończyć. Twora... I wykończyć, to chyba nie pasuje zbytnio do opisu tego jakże subtelnego kompletu, o którym mowa. :)Komplet, który chciałabym przedstawić, to mój ostatni pomysł. Jest to bransoletka wraz z kolczykami.Powstał on z myślą o biżuterii eleganckiej, delikatnej, wyjściowej, bądź okazjonalnej. Na ciele prezentuje się wspaniale (jak tylko czas pozwoli, to postaram się zaprezentować ten komplet na modelu c: )

Krótki opis: Komplet powstał metodą czasochłonnego haftu sutaszowego, ze sznurków Sutaszu Chińskiego w kolorach bieli i różnych odcieni różu. Główną ozdobą zarówno kolczyków jak i bransoletki są kryształki Swarovskiego Rivoli Chaton oraz Drop Swe-On, a także koraliki z masy perłowej różnej wielkości. Bigle do kolczyków wykonane są ze srebra, tak samo jak i karabińczyk do zapięcia bransoletki. Łańcuszek do bransoletki jest posrebrzany. Zarówno bransoletka jak i kolczyki są podszyte i podklejone delikatnym białym filcem (stąc "fafroszki" na pierwszym zdj.) oraz impregnowane (zabezpieczone przed zabrudzeniami). 
Wymiary bransoletki są następujące: 17 cm bez łańcuszka, z łańcuszkiem 21 cm. Kolczyki zaś: 2,5cm sam sutasz zaś ok, 4 cm z biglem. 
Moja przygoda z sutaszem dopiero się zaczyna, lecz mimo to, jeśli ktoś z tu odwiedzających byłby zainteresowany tym kompletem, który jak na ten moment nie ma właściciela, zachęcam do mailowego kontaktu :)

Pozdrawiam,
Mart.